Wyróżnij się oryginalnymi akcesoriami

Wyróżnij się oryginalnymi akcesoriami

Czapka z napisem, stylowe, nowoczesne plecaki dla dzieci albo gadżety na telefon komórkowy - to oryginalne akcesoria, które pozwalają wyróżnić się w tłumie innych uczniów, a jednocześnie poczuć się wyjątkowo. Co wybrać spośród wielu propozycji ciekawych akcesoriów?

Plecak jako niezbędny element wyposażenia nastolatka

Plecaki dla dzieci i młodzieży dostępne są w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Zwłaszcza w okresie przed rozpoczęciem roku szkolnego można do woli przebierać w ich asortymencie. Chcąc być modnym i wyróżnić się z tłumu nastolatków w szkole czy na podwórku, warto wybrać modny plecak - w różnokolorową kratę, azteckie wzory czy geometryczne trójkąty w najmodniejszych, pastelowych kolorach. Alternatywą jest wybór nie tyle plecaka, ale worka do przechowywania w zasadzie wszystkiego. W stylizacjach streetowych, typowo codziennych, świetnie prezentować będzie się worek na jedno ramię ze sznurkiem, czyli taki workoplecak. Można do niego wrzucić książki, buty na sport czy rolki. Najmodniejsze są worki, będące w stanie z powodzeniem zastąpić wszystkie plecaki i torby. Powinny być wykonane z trwałej bawełny i być wyposażone w kieszenie. Można kupić zarówno worki jednokolorowe, jak i z różnymi printami czy wzorkami.

 

Nakrycia głowy dla modnego looku

Gadżetem, bez którego nie może obyć się współczesny nastolatek, jest czapka. Nawet latem młodzież często zakłada na głowę czapki z napisami. Noszą je zarówno dziewczęta, jak i chłopcy. To dobry sposób na stworzenie luźnej i bardzo modnej stylizacji na każdy dzień.

Można też wybrać kapelusz ze sztywnym lub opadającym rondem, obszytym tasiemką. Kapelusze przywołują styl z lat 70. i 80., dlatego nie wszystkim nastolatkom będą one pasować. Można je wybrać do letniej stylizacji.

 

Nowoczesne gadżety

Dla chłopców i dziewcząt przeznaczone są gadżety nowoczesne, głównie elektroniczne, takie jak smartphony, tablety, iPady i iPody - to tylko jedne z licznych tego typu propozycji. Współczesna młodzież chętnie sięga po elektroniczne systemy komunikacji, rozmawia na chatach i jest aktywna w social media. Dlatego takie gadżety są pożądane przez każdego młodego człowieka.

Google+