Wygodny i stylowy strój do szkoły

Wygodny i stylowy strój do szkoły

Wstajesz rano i zastanawiasz się, w co się ubrać. Nie masz żadnych pomysłów, a zegar nieubłaganie odmierza czas do wyjścia z domu. Pośpiesznie zakładasz na siebie to, co wpadnie ci w ręce i wybiegasz na przystanek. Taki scenariusz powtarza się każdego dnia. Sprawdź, jak dobrać odpowiedni strój!

Przede wszystkim musisz zacząć od oszczędzania czasu rano. Aby to zrobić, staraj się zaplanować swój ubiór dzień wcześniej. Wieczorem zrób przegląd szafy i naszykuj odpowiednie ubrania. Pamiętaj także o tym, żeby sprawdzić prognozę pogody na następny dzień, żeby wiedzieć jaki strój przygotować. Staraj się mieć plan awaryjny, w razie gdyby pogoda się nie sprawdziła. Ponieważ w szkole spędzasz większość czasu siedząc w ławce, postaraj się dobrać taki strój, dzięki któremu będziesz czuł/a się komfortowo.

W dni, w które masz zajęcia sportowe, postaw na dość luźny strój, dzięki któremu szybko przebierzesz się i przygotujesz do zajęć. Tutaj sprawdzi się styl boyfriend, czyli luźne spodnie jeansowe, t-shirt, sportowe obuwie (lub balerinki) oraz marynarka. Dzięki temu połączeniu będziesz wyglądać elegancko i czuć się komfortowo, a koledzy z klasy nie będą mogli oderwać od ciebie wzroku!

Strojem, który zawsze sprawdza się do szkoły, jest absolutny klasyk, czyli czarna spódniczka, zakolanówki i biała bluzeczka, a do tego delikatne kolorowe dodatki. Ubiór ten na pewno wpasuje się w szkolną etykietę, a tobie doda wdzięku.

W szkołach, w których obowiązkowy jest mundurek i wszyscy chodzą w jednakowych strojach, można eksperymentować z fryzura bądź z dodatkami tak, by choć trochę wyróżnić swój strój, ale też nie przesadzić.

Możliwości ubioru do szkoły jest naprawdę wiele. Wszystko zależy od twojej wyobraźni oraz zawartości garderoby. Pamiętaj jednak, że strój do szkoły powinien być skromny i schludny!

Google+