Najpopularniejsze seriale o nastolatkach

Najpopularniejsze seriale o nastolatkach

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Jeżeli nie masz zaplanowanego żadnego wyjazdu, możesz poświęcić wolny czas na nadrobienie zaległości w serialach. Jakie seriale warto obejrzeć?

W internecie znaleźć można wiele ciekawych seriali o różnorakiej tematyce, począwszy od seriali o miłości i przyjaźni, na wilkołakach i wampirach kończąc. Które z nich są najpopularniejsze i warte obejrzenia?

Gossip Girl (Plotkara)

Serial, który pokochały miliony osób na całym świecie. Został oparty na powieści Cecily von Ziegesar o tym samym tytule. Fabuła skupia się wokół dwóch głównych postaci – apodyktycznej  Blair Waldorf oraz pięknej Sereny Van der Woodsen. Ich losy oraz losy ich przyjaciół opisuje na swoim blogu tajemnicza plotkara, przed którą nic się nie ukryje. Serial serwuje widzowi dużą dawkę intryg i wątków miłosnych, dzięki czemu na pewno nie będziesz się nudzić podczas oglądania. Choć produkcja serialu zakończyła się w 2012 roku, nadal jest on w czołówce najchętniej oglądanych seriali ostatnich lat.


Glee

Serial dla fanów muzyki. Nauczyciel hiszpańskiego w jednej z amerykańskich szkół średnich postanawia przywrócić szkolny chór - Glee Club. Członkami chóru zostają niezbyt lubiani młodzi ludzie, pełni kompleksów, ze sporym bagażem problemów. W serialu prezentowane są znane utwory (zarówno nowe, jak i starsze) w całkiem nowych aranżacjach.


Pretty Little Liars (Słodkie kłamstewka)

Serial opowiada historię czterech dziewczyn, których przyjaźń została wystawiona na próbę po zaginięciu przywódczyni ich paczki Allison. Akcja serialu toczy się w małym miasteczku Rosewood, które jak się okazuje kryje wiele tajemnic. Rok po tajemniczym zaginięciu Allison, jej przyjaciółki zaczynają być prześladowane przez osobę, która podpisuje się jako „A”. Osoba ta grozi, że wyjawi wszystkie ich sekrety, a dziewczyny mają ich niemało...


Teen Wolf

Fanki fantasy i horroru szykujcie się... nadchodzi przystojny nastoletni wilkołak! Scott McCall (główny bohater) wiódł spokojne życie do czasu, w którym został pogryziony przez wilkołaka. Od tej pory jego życie staje na głowie – musi nie tylko przyzwyczaić się do nowego wcielenia, ale także utrzymać swój sekret w tajemnicy. Pomaga mu w tym przyjaciel Stiles.


Vampire Diares (Pamiętniki wampirów)

Serial, który pokochają fanki „Zmierzchu”. Elena Gilbert, spokojna 17-latka, poznaje tajemniczego Stefana Salvatore. Nie ma pojęcia, że Stefan jest wampirem, który stara się żyć pośród ludzi. Wkrótce okazuje się, że nie tylko to jest tajemnicą przystojnego wampira. Elena poznaje jego brata Damona, który jest zupełnym przeciwieństwem pokojowo nastawionego Stefana....

Google+