Jak się bezpiecznie odchudzić?

Jak się bezpiecznie odchudzić?

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy w zdrowy sposób? Poznaj naszą sprawdzoną receptę na piękną sylwetkę i zdrowie jednocześnie!

Jeśli chcemy schudnąć w zdrowy sposób, jedynym sprawdzonym sposobem jest połączenie zdrowej diety i wysiłku fizycznego. Możemy jednocześnie postawić na ujędrnienie i nawilżenie skóry, aby po kuracji odchudzającej nie musieć radzić sobie z problemem rozstępów i cellulitu. Dla ujędrnienia skóry możemy stosować masaże ciała szczotką i szorstką gąbką w towarzystwie dostępnych w drogeriach preparatów antycellulitowych. Zapobiec rozstępom pomogą natomiast olejki i emulsje.


Skuteczna i zdrowa dieta

Za najzdrowszą z diet odchudzających uznano swego czasu „dietę trzech godzin” (3 hours diet). Jest to właściwie program żywnościowy, który można z powodzeniem stosować przez całe życie. Chyba najpopularniejszą fanką tej diety jest Agelina Jolie. Ale na czym konkretnie polega ten program?

Można jeść właściwie wszystko (oczywiście bez typowo niezdrowych i tłustych rzeczy – chipsów, golonek itp.), pamiętając o tym, aby kolejne posiłki nie były bardzo obfite i aby był między nimi odstęp czasowy trzech godzin. W tym czasie organizm powinien już „poradzić sobie” z przyswojonym przez nas pokarmem przed przyjęciem jego następnej dawki.


Dawka ruchu to podstawa

Podczas stosowania tego programu odchudzającego warto też codziennie poświęcać choćby krótką chwilę na wysiłek fizyczny. Oczywiście najlepiej byłoby zacząć uprawiać sport regularnie – kilka razy w tygodniu.

Dzięki takiemu programowi odchudzającemu, możemy stracić na wadze ok 1-2 kg tygodniowo, co, dla naszego organizmu, stanowi najzdrowsze tempo spadku wagi.

Jak widzisz, odchudzanie nie musi być związane z całą masą wyrzeczeń!

Google+